August kulgeb omasoodu. Ka riigipühal õnnestus maanduda meie trenni ajale ja jätsimegi selle päeva kõigile linnast välja sõiduks. Suvi algas ju alles hiljuti ja nii väga on vaja neid ilusaid ilmasid täiel rinnal nautida! Siinkohal pean küll ära mainima, et nimi PilatesSeason sai pandud muuhulgas just seepärast, et Pilatest võib ja saab ja peab tegema igal hooajal ;)

seadmed

Allikas: thebodygaragepilates.com

Viimases tunnis tegime väikese eksperimendi ehk teatava ülemineku matilt masinale/seadmele. Olen inimestele maininud, et septembrist tekib võimalus hakata masinatundides käima ja rõõmuga lasen huvilistel eelnevalt proovida, mis tunne see võiks olla. Kolisimegi siis oma salatirohelised matid liikumatu alusega Cadillac’ide peale, et olla põrandast kõrgemal ja saada pisut teistsugune kogemus. Keegi ei tundnud hirmu ja võtsime seetõttu mõnedes harjutustes kasutusele ka vedrudega kinnitatud allarullikangi ning jäiga kangi. Minu hinnangul olid katsealused väga tublid, keskendunud ja tähelepanelikud. Just see efekt tavaliselt esimesena tekibki, et unustatakse kõik muu ja kuulatakse pingsalt igat õpetaja sõna, et püüda teha kõike kohe hästi õigesti. :)

Cadillac ja Reformer moodustavad väga põneva koosluse, millega ka eriti mitmekülgselt sportlikud inimesed enamasti kokku puutunud ei ole. Mujal maailmas kasutatakse Pilatese originaalseadmeid palju just vigastustest taastumise puhul. Mul on hea meel, et ka Eestis on neid siiski võimalik proovida/harrastada juba nii mõneski kohas.

Kui sul tekkis uudishimu või kohe päris tõsine huvi, siis vaata kindlasti mõnda videot minu kodulehelt või youtube’st. Olles pidevas arendamisfaasis, saan öelda, et suur lootus on lähiajal lisaks matiharjutuste videotele näha mind sooritamas ka masinaharjutusi. Siis tekib ehk julgem tunne :)

Seniks aga annan edasi info, et piisava arvu inimeste kokku saamisel algavad masinatunnid juba septembri esimesest nädalast teisipäeviti ja neljapäeviti kl 19.45 ikka SIIN. Masinaid on saalis kokku 4 ja osalejatelt ootan valmidust pühenduda regulaarsusele: 2x nädalas kas 2 või 4 kuud järjestikku.

Hinnad:
– 2 kuu tasu (8 järjestikust nädalat) on 160 €
– 4 kuu tasu (16 järjestikust nädalat) on 315 €

Võta minuga julgelt ühendust SIIN või mõne sinule sobivama meediumi läbi :)

Entusiastlikult,
Kristina

PS. Septembrist muutuvad matitundide hinnad.